השיעורים בטלוק

מתמקדים ב
שיפור המודעות הגופנית ויציבה נכונה
שיפור שיווי המשקל והקואורדינציה
הקנייה ושיפור של דפוסי תנועה
חיזוק שרירי הליבה

משלבים עבודה על
כוח
גמישות
תנועתיות מפרקים
איזון בין הגוף לנפש


שיעור פילאטיס מכשירים

שיעור פילאטיס זה, משלב אימון על מגוון הציוד המתקדם הקיים בסטודיו ומאפשר לכל אחת ואחד מהמשתתפים בו (יחס של עד 5 מתאמנים למדריך/ה) להתרכז בצרכים הספציפיים שלו ולתרגל באופן אישי את רפרטואר התרגילים המתאימים לו ולקצב ההתקדמות שלו. שיטת האימון הייחודית שלנו, מאפשרת למורה לנהל שיעור המותאם באופן אישי לכל מתאמן, על אף היותו חלק מקבוצה. השיעור מחזק, מחטב, מגמיש, משפר את המודעות הגופנית והיציבה ומסייע במניעה ושיקום של פציעות.

המכשירים שלנו כולם מבית BASI Systems

משך השיעור: 60 דקות
עלות: 95-75 ש"ח לשיעור (תלוי בכרטיסייה)


שיעור פילאטיס מזרן

שיעור קבוצתי זה, המושתת על רפרטואר תרגילי המזרן של שיטת פילאטיס, מתקיים על גבי מזרנים אישיים ובו משולבים לעיתים, אביזרים נלווים. השיעור מתאפיין ברצף תרגילים דינמי, עם דגש על זרימה ודיוק בלתי מתפשר, מה שהופך אותו למאתגר עבור מתרגלים מתחילים ומיומנים כאחד.
השיעור מחזק, מחטב, מגמיש ומשפר את המודעות הגופנית והיציבה.

משך השיעור: 60 דקות
עלות: 95-75 ש"ח לשיעור (תלוי בכרטיסייה)


שיעור 'בוטי בר'

שיעור קבוצתי זה, מתקיים בסמוך ל"בר" המוכר לחלקנו משיעורי בלט. שיעור זה מתאפיין בראש ובראשונה בעבודה אירובית מתקדמת הודות לרצף תרגילים אנרגטי ודינאמי שתורם להעלאת הדופק. שילוב של משקולות ידיים, גומיות בעלות התנגדות משתנה ותנועות שהותאמו מטכניקות ריקוד, יוגה ופילאטיס מקנות לאימון איכות מחטבת במיוחד וכל זאת באווירת מסיבת ריקודים אינטנסיבית.

משך השיעור: 60 דקות
עלות: 95-75 ש"ח לשיעור (תלוי בכרטיסייה)


פילאטיס במהלך הריון ולאחריו

רפרטואר פילאטיס, מציע תרגילים רבים ומגוונים אותם ניתן להתאים לשינויים הפיזיים והרגשיים שחווה אישה בשלבי ההריון השונים ולאחריו. התמדה בתרגול פילאטיס במהלך ההריון, תסייע להקל על אי הנוחות הגופנית המתלווה לעיתים לתקופה הזו, תעזור לפתח את הכוח והגמישות הנדרשים ללידה ולא פחות חשוב תאיץ את ההתאוששות לאחריה.  

בטלוק, מתקיימים שיעורים בהם משולבות נשים בהריון ונשים לאחר לידה ובחלקם אפחךו ניתן להגיע יחד עם התינוק.

לחצי על לשונית 'יצירת קשר' בסרגל העליון על מנת להתייעץ איתנו, אלו מהשיעורים המוצעים בסטודיו, יוכלו להתאים לשלב ההורות בו את מצויה ולמטרות שלך.

לוח השיעורים בטלוק