הכשרת מורים לפילאטיס

למה לבחור BASI?
אודות באסי פילאטיס

באסי - האמנות והמדע
של תנועה וחדשנות אנושית

ארגון באסי, נוסד בשנת 1989, על ידי המורה בעל ההכרה העולמית ראל איזקוביץ. בשלושים השנים מאז היווסדו, עומד הארגון בחזית הפילאטיס העולמי, כארגון המוביל בתחום ההכשרה וחינוך לשיטת פילאטיס.

ארגון באסי מוקדש לאמנות ולמדע של הגוף ושל התנועה ונאמן להם, אבל יותר מכל, נאמן לעבודתם ומורשתם של ג'וזף וקלרה פילאטיס.

כארגון המחזיק במוניטין של חדשנות ומצוינות אקדמית, באסי שואף לספק את החוויה המקיפה ביותר, כמו גם, את המשאבים החינוכיים והידע הטובים ביותר, בתחום החינוך וההכשרה של אנשי מקצוע בתחום הפילאטיס.

הצטרפו לרשימת התפוצה של באסי פילאטיס בישראל

החזון של באסי

במהלך שלושים השנים האחרונות, פיתח ארגון באסי נוסחה ומתודולוגיה, המייחדות את תוכניות הלימוד שלו אל מול כל השאר. תוכניות לימוד מוצלחות אלו, מעצבות בצורה יעילה את הסטודנטים בקורסים של באסי והופכות אותם למורים מהמעלה הראשונה תוך שמירה על יעדי הארגון שהם:
  • - לשמור על הרפרטואר הקלאסי ועל מהות הפילוסופיה של ג'וזף פילאטיס, תוך תמיכה ועידוד של התפתחות והעשרת השיטה, על בסיס ניסיון וידע מדעי.
  • - רווחה פיזית, נפשית ורוחנית, היא המטרה הנעלה ביותר שלנו. בעודנו חותרים להשגת מטרה זו, נתייחס לכל אספקט בגוף ונפש האדם על מנת, לשפר את חייו של כל אינדיבידואל כמו גם, את העולם בו אנו חיים.

הייחוד של באסי פילאטיס

שיטת הבלוקTM

בלב ליבה של שיטת באסי פילאטיס נמצאת שיטת הבלוק. מייסד הארגון, ראל איזקוביץ', פיתח את שיטת הבלוק כאמצעי לסיווג ושילוב של מאות התרגילים המשתייכים לרפרטואר הפילאטיס.
שיטת הבלוק, מבטיחה למורה השולט בה, בנייה הדרגתית של מערכי שיעור בתוך מסגרת גמישה. שיעורים בשיטת הבלוק הם מאוזנים, מקיפים קבוצות שרירים רבות ומשלבים אלמנטים של תנועה, כוח וגמישות בכל מישורי התנועה.
בנוסף, שיטה זו מאפשרת למורה להתאים למתאמנים את התרגילים באופן אישי גם במערך של קבוצה ללא צורך בוריאציות וויתורים.

מערכת TMF2

רפרטואר באסי פילאטיס כולל מעל 80 תרגילים במערכת ה -  F2 המשתלבת בכל אחד מהמכשירים של השיטה. מערכת זו היא ההתקדמות המשמעותית ביותר בעיצוב ופיתוח מכשירים מאז ימי ג'וזף פילאטיס.
מערכת זו שפותחה ע"י ראל איזקוביץ', ייחודית לבאסי פילאטיס ובאסי סיסטמס והרפרטואר שלה נלמד באופן בלעדי בתוכניות הההסמכה וההעשרה של באסי פילאטיס בישראל ורחבי הגלובוס.

החומר הלימודי

תוכניות הלימוד של באסי, נתמכות בחומרים מודפסים ואלקטרוניים מעמיקים הכוללים ספרי לימוד, חוברות עבודה לניתוח תנועה וסרטונים. בנוסף, תלמידי באסי מקבלים נקודות זכות (לטובת תעודת ההסמכה) על צפייה ועבודה מול BASI Interactive ®  שהוא משאב הווידאו המקוון הייחודי והאיכותי של באסי הכולל מאות תרגילים, אימונים והדרכות מצולמות.

הסגל האקדמי

תוכניות הלימוד של באסי פילאטיס, מועברות על ידי נבחרת של אנשי הוראה ומקצוע מומחים, הפרוסים בארה"ב, אירופה, המזרח התיכון, יפן, סין, אוסטרליה ודרום אפריקה. חברי הסגל מגוונים, אקלקטיים ורב תרבותיים ומגיעים מרקעים כגון ריקוד, אתלטיקה, פיזיותרפיה ואומנויות לחימה. כל אחד מהם הוא מורה בעל ניסיון רב בפילאטיס ותהליך הפיכתו לחבר סגל הוא ארוך וקפדני. רק המועמדים המיומנים והמסורים ביותר מצליחים להתברג לנבחרת. ביצועי הנבחרת שלנו מנוטרים ללא הפסקה על ידי מטה הארגון, על מנת להבטיח שכל סטודנט יקבל ממוריו השכלה איכותית ברמה הגבוהה ביותר.

בוגרי באסי פילאטיס

בוגרינו הם המפתח למשפחת באסי הצומחת שלנו. כל בוגרינו המוסמכים סיימו בהצלחה הכשרה אינטנסיבית ונדרשו לעמוד בקריטריונים גבוהים על מנת להיקרא "בוגר/ת באסי" ולזכות בלוגו הנכסף של בוגר באסי לצד שמם. מספר הבוגרים שלנו עומד על 40,000 ומספר זה מתעדכן כל העת.
תכנית מזרן

תכנית המזרן היא הכלי המושלם ללימוד עקרונות שיטת פילאטיס והיא תאפשר לכם לחשוף ציבור מתאמנים רחב לשיטה ולדרך ההוראה שלכם. בנוסף, התכנית מהווה מקפצה לקורסים מתקדמים הכוללים גם מכשירים.
התכנית מקנה תעודת הסמכה בינלאומית.

פרטים מלאים
תכנית גלובלית מקיפה

התכנית המקיפה הכוללת גם מכשירים וגם מזרן, תאפשר לכם להדריך מתאמנים מרמה בסיסית ועד רמה מתקדמת, על מכלול המכשור של שיטת פילאטיס, כולל רפרטואר מזרן.
התכנית מקנה תעודת הסמכה בינלאומית.

פרטים מלאים
תכנית 'גשר' למורים

תכנית ה'גשר', מאפשרת למורים שהוסמכו ללמד פילאטיס ע"י בית ספר אחר, להתמחות בשיטת הבלוק של באסי פילאטיס ולשדרג את תעודת ההסמכה הנוכחית שלהם לתעודת הסמכה בעלת הכרה בינלאומית.

פרטים מלאים